30 – LECIE ISTNIENIA SZKOŁY

LOGO SZKOŁY

TRWA PROJEKT JUBILEUSZOWY Z OKAZJI 30 – LECIA ISTNIENIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 W DZIAŁDOWIE 📣📣 Trwa rok jubileuszowy 30-lecia istnienia SP4!
Z tej okazji odbyło się już kilka ciekawych inicjatyw. Naszą dumą i wielką radością chcemy dzielić się także ze wszystkimi Absolwentami i Przyjaciółmi SP4, których już teraz zapraszamy na szereg kolejnych wydarzeń jubileuszowych. Już wkrótce, w tym roku szkolnym: sadzenie drzew z okazji 30-lecia szkoły (w Tygodniu Ziemi SP4), historia szkoły w wirtualnej odsłonie – zakładka na stronie szkoły, publikacje na wirtualnej gazecie (hol szkoły) – wspomnienia z historii Szkoły, absolwenci, nauczyciele, pracownicy, ciekawostki…, urodziny szkoły – jubileuszowa Msza św. – godzina 11:00, 21 maja 2023, Kościół Podwyższenia Krzyża Św. i jeszcze wiele innych ciekawych działań…
Na Galę Jubileuszową zapraszamy 13 października…