Już niedługo Święto Szkoły!

Zbliża się Święto Szkoły związane z dniem naszego patrona, Jana Pawła II. To będzie czas pełen emocji, nauki przez zabawę i integracji! Przedstawiamy harmonogram wydarzeń związanych ze świętem naszej szkoły.

Klasy I – III
konkurs plastyczny „Karol Wojtyła, Papież – widziany oczami dziecka” – format pracy A4 lub A3, technika dowolna. Prace przyjmujemy do 15 maja 2026 r.

Klasy IV – VIII
konkurs wiedzy o Janie Pawle II – 15 maja 2026 r. (piątek) na 5 lekcji (godz.11.45) w sali nr 20

17 maja 2026 r. (niedziela) o godz. 11.00 Msza Święta w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

18 maja 2026 r. (poniedziałek) wyjście do kina klas V – VIII na film pt. „Maryja – Matka Papieża” (koszt biletu 15zł, wpłaty do piątku 15 maja). Wyjście ze szkoły o godz. 8.15.

Prezentacja multimedialna na holu głównym.